Online Ziyaretçi

71 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Yüzme Kursu Twitterda

Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme dersi programı  yetişkinler ve çocuklar için bireye göre birebir olarak karşılıklı uygun gün ve saat planlaması yapılıp ona göre hazırlanmalıdır. Dersprogramı hazırlarken kursiyerin yüzme kursu için ayırabileceği zaman çok önemlidir. Özel yüzme dersleri sıklığı mümkünse gün aşırı olarak planlanmalı, en az haftada 2 gün olmalıdır. Yüzme dersi  verecek olan eğitmen kursiyer ile dersten önce mutlaka konuşmalı ve kursiyerin  su fobisi (su korkusu) olup olmadığını öğrenmeli ve eğer su fobisi varsa önce bunu yenmek için çalışmalar yapmalıdır. Planlanan dersler dahilinde kursiyerin durumu da göz önünde tutularak çalışmalara devam edilmelidir. Verilen yüzme eğitiminin verimini ve kalitesini arttırmak için derslerde devamlılık çok önemlidir. Sakatlanma riskinin en az olduğu sporlardan biri olan yüzme sporu aynı zamanda hayat kurtarmaya yönelik tek spor dalı diyebiliriz.

Çalışma hayatının yoğunluğundan fırsat bulamayanlar, yüzme öğrenmek için kısa zamanı olanlar, grup yüzme derslerine katılamayanlar, grup derslerinde istediği verimi alamayanlar veya su korkusu olanlar, panik atak yaşayanlar özel yüzme dersleri ile bu sorunları aşabilirler ve yüzmeyi en iyi şekilde öğrenebilirler.

Ozel-yuzme-dersi

Özel Yüzme Dersi

Yüzme eğitimi bireyin yeteneği, becerisi, koordinasyonu ve anatomik yapısına göre bireye özgü olmalıdır. Özel ilgiyle beraber özel yüzme dersinin verimi ve kalitesi grup yüzme öğrenimine göre daha yüksek olacaktır.

 

Özel Yüzme Derslerimizi isterseniz sizin havuzunuzda, isterseniz bizim havuzumuzda veriyoruz.

  • 8 Saatten oluşan özel yüzme dersi paket fiyatımız 800 TL'dir.
  • Paket almadan 1 saatlik özel dersi ücretimiz 125 TL'dir.

Hemen şimdi buraya tıklayarak ön kayıt yaptırabilir yada 0553 545 42 22 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Havuza Gelirken Bulundurmanız Gereken Malzemeler

  • Bone
  • Yüzücü Gözlüğü (isteğe bağlı)
  • Mayo veya Şort
  • Terlik
  • Havlu
  • Şampuan

 

İSTEK Özel Atanur Oğuz Okulları

Balmumcu Mah. Gazi Umurpaşa Sk.
No:26 Balmumcu - Beşiktaş

0553 545 42 22 

 

 

Serbest Stil Yüzme Tekniği

Sırtüstü Yüzme Tekniği

Kelebek Stil Yüzme Tekniği